Клянуся любити тебе в горі і в радості, в багатстві і в бідності, допоки кордон не розлучить нас

НАЗАД
23 березня 2024 16:47

Коханий, проте не єдиний. Екс-чоловік одеситки не повернувся в Україну, проте з новим коханим ця схема не спрацювала.

Протиправну схему нелегального виїзду за кордон виявили прикордонники Білгород-Дністровського загону в пункті пропуску «Старокозаче».

52-річний чоловік та 47-річна жінка, яка має інвалідність, уклали шлюб в середу, 20 березня, в Одесі. За таких обставин чоловік може перетнути кордон, тож свою весільну подорож молодята вирішили надовго не відкладати та вже через день після одруження вирушили до кордону з Молдовою.

Вже в пункті пропуску сімейна пара розповідала охоронцям кордону, що вони знайомі давно та кохання у них з дитинства. Проте історії дружини та чоловіка дуже відрізнялися. Не збігалося навіть місце спільного проживання. Виявилося, що вони погано знають один одного, а познайомилися, скоріш за все, незадовго до свого весілля, якщо не в самому РАЦСі.

Крім того, прикордонники з’ясували, що минулого року одеситка вже була одружена та виїжджала зі своїм екс-коханим за кордон в Молдову, проте той назад в Україну так і не повернувся.

У результаті чоловіку прикордонники відмовили в пропуску через кордон. Його наречена теж вирішила повернутися назад.

Напевно єдиним сенсом одруження у чоловіка була втеча за кордон. Чи дійсно жінка обирає чоловіків за покликом серця, наскільки «серйозними були стосунки» сімейної пари, кохання це чи розрахунок – доведеться ретельно з’ясовувати правоохоронцям.

По факту виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», прикордонники направили повідомлення до Нацполіції.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси