КПВВ «Станиця Луганська» відновив роботу

НАЗАД
05 жовтня 2020 08:59

У зв’язку зі зниженням рівня пожежонебезпеки у регіоні, відповідно до рішення Командуючого об’єднаних сил, КПВВ «Станиця Луганська» відновив функціонування сьогодні, 5 жовтня, з 9.00.

Робота КПВВ була припинена 1 жовтня у зв’язку із небезпекою поширення пожеж та детонації боєприпасів.

Нагадуємо громадянам, що усі КПВВ на Донбасі працюють за осіннім графіком щоденно з 07.00 до 18.30, при цьому, з міркувань безпеки, в бік тимчасово окупованої території України після 18.00 громадян пропускати не будуть.

Під час планування поїздок через лінію розмежування варто враховувати, що фактично щоденний пропуск здійснюється лише у КПВВ «Станиця Луганська.

Рух через КПВВ «Мар’їнка» не здійснюється, оскільки незаконні збройні формування блокують пропуск дорожнім коридором «Курахове-Донецьк». Рух через КПВВ «Новотроїцьке» обмежено, оскільки рух дорожнім коридором «Маріуполь-Донецьк» окупанти дозволяють два рази на тиждень.

Нагадуємо, що відповідно до актів Кабінету Міністрів України, які регламентують карантинні обмеження, наказом Командувача операції Об’єднаних сил запроваджено особливі умови перетину лінії розмежування.

На період дії карантину в Донецькій та Луганській областях забороняється перетин лінії розмежування у контрольних пунктах в’їзду-виїзду іноземцями та особами без громадянства без наявного полісу (свідоцтва, сертифікату) страхування, що виданий страховою компанією, зареєстрованою на території України та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, та діє на строк перебування в Україні.

Крім того, громадяни, які прямують з тимчасово окупованої території України, будуть проходити безконтактний температурний скринінг тіла та опитування на предмет контактування з хворими на COVID-19. Особи (крім осіб до 12-річного віку та працівників офіційних міжнародних місій, організацій акредитованих в Україні) будуть пропускатись лише за умови згоди на проходження самоізоляції, з використанням єдиного електронного сервісу «Дій вдома», або обсервації.

Для перетину лінії розмежування у КПВВ громадяни будуть допускатися після проходження температурного скринінгу та з одягнутими засобами захисту органів дихання. Одночасно у контрольних пунктах зможе перебувати така кількість осіб, що забезпечить дотримання соціальної дистанції.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси