Інтернет-лотерея, або як поради з глобальної мережі призводять до очікуваних наслідків

НАЗАД
23 березня 2023 10:50

Прикордонники Білгород-Дністровського загону поблизу кордону, на ділянці відділу «Старокозаче», затримали у двох випадках чотирьох громадян України, які намагалися незаконно потрапити в Молдову.

У першому випадку правопорушниками виявилися двоє братів з Львівської області. Вони пояснили правоохоронцям, що через мережу Інтернет знайшли невідомих осіб, які за 1500 доларів США надали їм детальний маршрут нелегальної подорожі в Молдову, де начебто проживає їхня мати. Однак, завдяки реалізації оперативної інформації, втікачів затримати.

Іншими правопорушниками були мешканці Київської та Одеської областей. Вони розповіли, що через закритий телеграм-канал знайшли групу, в якій учасники обговорювали способи незаконного перетинання кордону. Чоловіки вирішили скористатися одним з них. Для цього порушники на таксі дісталися транзитної ділянки дороги «Одеса – Рені», а далі пішки пішли в сторону кордону з Молдовою. Але біля кордону їх вже чекали прикордонники.

Правопорушників прикордонники притягнули до адміністративної відповідальності за ст. ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Подальшу долю чоловіків вирішить суд.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси