Громадянин Росії, який незаконно перетнув кордон, помер в результаті приступу

НАЗАД
12 жовтня 2016 18:01

Сьогодні прикордонники Чернігівського загону затримали громадянина Російської Федерації. Він намагався незаконно перетнути кордон, а після затримання у нього раптово погіршилося здоров’я

Сьогодні прикордонники Чернігівського загону затримали громадянина Російської Федерації. Він намагався незаконно перетнути кордон, а після затримання у нього раптово погіршилося здоров’я. Невдовзі затриманий  помер.

Трагічний випадок стався по сьогодні по обіді. Ще вранці громадянин РФ який постійно проживає на території невизнаного Придністров’я намагався перетнути кордон у пункті пропуску «Нові Яриловичі» однак його прикордонники не пропустили  у зв’язку із діючою забороною йому в’їзду на територію України. Тому дана особа вирішила у незаконний спосіб перетнути кордон. Проте і це йому не вдалося. Громадянина РФ затримали прикордонники відділу «Добрянка» на околиці села Нові Яриловичі.

Згодом, після оформлення відповідних адміністративних документів у затриманої особи раптово погіршився стан здоров’я. За ознаками, у нього стався епілептичний напад. Прикордонники відразу викликали карету швидкої допомоги, але коли вона прибула то лише констатувала  смерть затриманого.

По даному факту проінформовано правоохоронці органи. Наразі тривають заходи щодо встановлення всіх обставин.

Держприкордонслужба висловлює співчуття родичам та близьким померлого.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси