Федеральна Поліція Німеччини передала прикордонникам нагрудні відеореєєстратори з можливістю розпізнавання облич

НАЗАД
26 листопада 2021 12:38

Передача обладнання відбулась сьогодні у Києві, в Головному центрі зв’язку, автоматизації та захисту інформації Держприкордонслужби України.

Офіцер зв’язку Федеральної поліції при Посольстві Німеччини в Києві пан Франц Вебер передав для потреб Державної прикордонної служби України сучасні нагрудні відеореєстратори для посилення безпекової складової прикордонного контролю та впровадження європейських норм і стандартів.

Прикордонники отримали комплекти нагрудних камер з відповідним програмним забезпеченням на загальну суму 99 970 євро.

Особливістю отриманих нових відеореєстраторів є те, що в них реалізована можливість розпізнавання обличчя людей в будь-яких умовах, зокрема в натовпі, у приміщенні, на вулиці, а також завдяки вбудованому інфрачервоному інтерфейсу – й у місцях з обмеженим освітленням.

Отримані девайси будуть передані військовослужбовцям Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», які несуть службу в столичних аеропортах. Пристрої дозволять фіксувати на відео та аудіо можливі правопорушення, нестандартні ситуації, провокативні дії, забезпечуючи належний рівень безпеки та правопорядку.

Відеореєстратори закріплюються на форменому одязі прикордонників на час безпосереднього виконання ними службових обов’язків.

Зазначимо, що проєкт міжнародної технічної допомоги здійснюється на підставі Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про співробітництво у сфері боротьби з організованою злочинністю, тероризмом та іншими злочинами середньої тяжкості, тяжкими та особливо тяжкими злочинами.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси