Експерти зі США провели навчальний тренінг з протидії імпровізованим вибуховим пристроям

НАЗАД
24 вересня 2021 08:39

Тренінг організовано за підтримки Програми експортного контролю та безпеки кордонів Посольства США в Україні.

На базі Центру підготовки з протидії розповсюдженню зброї масового знищення Головного центру проходить другий базовий етап підготовки персоналу органів Держприкордонслужби з протидії імпровізованим вибуховим пристроям. Перший етап відбувався у липні 2021 року. Для учасників навчань, що прибули з різних куточків України, заняття проводять міжнародні експерти зі Сполучених Штатів Америки.

Учасники тренінгу розглядають питання, що стосуються вражаючих факторів під час вибуху, їх устрою, основних вибухових речовин, які використовуються для їх створення, порядку оцінки загроз під час виявлення цих пристроїв, методів дослідження ймовірних місць встановлення та визначення вразливих ділянок. Також чимало часу вони приділяють практичним вправам з пошуку вибухових пристроїв у транспортних засобах з використанням різноманітних технічних засобів та пристосувань.

Цей навчальний тренінг є другим з серії відповідних навчальних заходів. У майбутньому планується проведення й інших навчань, які будуть присвячені навчанню з пошуку імпровізованих вибухових пристроїв у поєднанні з небезпечними хімічними та радіоактивними речовинами.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси