Двом молдованкам, які намагались в’їхати в Україну з фальшивими ПЛР-тестами, загрожує кримінальна відповідальність

НАЗАД
12 лютого 2021 14:26

Жінок, які намагалися в’їхати до України та пред’явили на паспортний контроль медичні документи з ознаками підробки, виявили в пункті пропуску «Порубне».

Випадок трапився вчора, 11 лютого, близько 16:00 години, під час оформлення осіб на в’їзд в Україну прикордонники виявили двох жінок, які на паспортний контроль разом із документами пред’явили два ПЛР-тести з ознаками підробки.

В ході перевірки документів інспектором прикордонної служби було з’ясовано, що ПЛР-тести, надані громадянами Молдови – підроблені. Свідченням цього була відсутність QR – коду, також бланк медичного закладу був не встановленого зразку. Крім того, прикордонники Чернівецького загону звернулися до адміністрації медичного закладу де було встановлено, що дані особи не відвідували їхньої лабораторії.

За даним фактом прикордонники проінформували представників Національної поліції та направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів». Жінки вибули з пункту пропуску у супроводі співробітників Нацполіції.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси