Двоє іноземців та українець намагалися дати хабарі на кордоні та в КПВВ

НАЗАД
20 сiчня 2019 09:21

25 хабародавців задокументували з початку року співробітники Внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби.

Причому за незаконний перетин намагаються заплатити як наші співвітчизники, так і іноземці. Так, учора у пункті пропуску «Краківець», що на кордоні з Польщею, підкупити прикордонників Мостиського загону намагався громадянин Румунії. Під час заходів прикордонного контролю українські правоохоронці встановили, що він перевищив термін перебування в Україні. Тоді чоловік, аби його не притягували до адміністративної відповідальності, запропонував прикордоннику  неправомірну вигоду у розмiрi 50 євро. Від хабара прикордонник відмовився. По даному правопорушенню направлено повідомлення до Національної поліції у Львівській області.

На Одещині, в пункті пропуску «Кучурган», росіянин намагався заплатити прикордонникам Білгород-Дністровського загону, щоб його безперешкодно пропустили в Україну. Від запропонованих 200 гривень правоохоронці України відмовились та, оформивши громадянина Росії за правопорушення, передбачене ст.369 КК України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі), відправили його в зворотному напрямку.

А наш співвітчизник, прямуючи через КПВВ «Мар’їнка», що на Донеччині, намагався заплатити 200 гривень за не доповідь про виявлення свідоцтва «ДНР» про реєстрацію транспортного засобу. Задум українця  втягнути прикордонників Краматорського загону також не вдався.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}