До уваги міжнародних перевізників та осіб, які планують перетинати кордон!

НАЗАД
08 лютого 2024 13:48

Очікується укладення руху через кордон з Польщею.

За інформацією, яку українські прикордонники під час робочих зустрічей отримали від представників Прикордонної варти Республіки Польща, через загальний страйк польських фермерів можливі обмеження руху по низці пунктів пропуску. Зокрема, це може охопити – «Дорогуськ – Ягодин», «Хребене – Рава-Руська», «Медика – Шегині», «Зосін – Устилуг» та «Долгобичув – Угринів».

За попередньою інформацією, 9 лютого орієнтовно о 10.00 за київським часом розпочнеться страйк фермерів на ділянках, що межують з українськими пунктами «Ягодин», «Рава-Руська» та «Шегині». У напрямку до/з пункту пропуску «Дорохуськ – Ягодин» протестувальники налаштовані пропускати по одній вантажівці на годину, а гуманітарний вантаж пропускати безперешкодно. На ділянці, що навпроти пункту пропуску «Шегині» також планують пропускати по 1 вантажному авто на годину. Рух автобусів має здійснюватися в звичному режимі в обох напрямках. Стосовно напрямку пункту пропуску «Рава-Руська» протестувальники планують пропускати по дві вантажівки на годину у світлий час доби.

Ускладнення транскордонного руху для вантажівок через пункти пропуску «Устилуг» та «Угринів» можливе з 12 лютого. У рамках страйку, який проходитиме на території Польщі суміжній з «Угриновом», обмеження стосуватимуться вантажівок вагою до 7,5 т та понад 7,5 т., як на виїзд з України так і в напрямку вʼїзду в Україну. Пропуск даної категорії транспорту можливо здійснюватиметься з розрахунку 3 вантажівки на годину. Оформлення легкових автомобілів та автобусів буде здійснюватись у штатному режимі. Стосовно намірів страйкарів на території суміжній з «Устилугом», польська Сторона більш детальної інформації поки не надала.

Окрім цього просимо врахувати, що за інформацією, отриманою від угорських прикордонників, 9 лютого фермери цієї країни планують проведення акції протесту біля кордону на автошляху до пункту пропуску «Захонь», що навпроти українського «Чоп (Тиса)». Попередньо, учасники акції не блокуватимуть пропуск автотранспорту.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси