Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Для зупинки порушника, який намагався утекти з пункту пропуску прикордонники використали зброю
30/10/16 - 13:53

Громадянина України, який спробував здійснити спробу втечі на автомобілі зупинили сьогодні зранку в пункті пропуску «Нові Яриловичі» прикордонники Чернігівського загону

Громадянина України, який спробував здійснити спробу втечі на автомобілі зупинили сьогодні зранку в пункті пропуску «Нові Яриловичі» прикордонники Чернігівського загону. Під час прикордонно-митного оформлення автомобіля «Форд» литовської реєстрації, який прямував до Білорусі виявилось, що водій громадянин України порушив правила транзиту на транспортний засіб.

Щоб уникнути відповідальності чоловік спробував втекти з пункту пропуску здійснивши небезпечний розворот на автомобілі. Для зупинки порушника прикордонниками миттєво був застосований засіб для примусової зупинки. Продовживши рух та  створивши явну загрозу здоров’ю та життю працівників пункту пропуску прикордонники здійснили кілька попереджувальних пострілів вгору та один постріл по колесу автомобіля з автомату Калашникова. Після остаточної зупинки порушник був затриманий.

Відносно чоловіка прикордонники склали документи адміністративного провадження за двома статтями, а також проінформували представників Національної поліції. За вчинені дії затриманому тепер доведеться відповідати перед судом.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню