Ділянка відповідальності – узбережжя

НАЗАД
21 лютого 2021 09:54

Державна прикордонна служба України – прозора організація відкрита для взаємодії з громадою. За таким принципом дільничні інспектори прикордонної служби Донецького загону і співпрацюють з місцевими мешканцями.

Район відповідальності прикордонних дільничних проходить по узбережжю Азовського моря, а це 85 кілометрів контрольованої ділянки у межах Донецької області. Серед об’єктів контролю населені пункти, місця базування рибальських човнів та десятки кілометрів узбережжя, які прикордонники долають щоденно.

Заради безпеки держави будується діалог з громадянами. З рибалками – про безпечне та законне рибальство, із жителями прибережних населених пунктів – про ситуацію в прикордонні.

Нерідко «зелені берети» єдині правоохоронці на округу, тому про появи підозрілих осіб й можливі правопорушення їх інформують першими.

Не без допомоги громадян, з початку поточного року прикордонники Донецького загону припинили три кримінальних правопорушення, передбачених ст. 249 ККУ «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом». Завадили незаконного вилову на суму понад 140 тисяч гривень.

Крім цього, притягнуто до адміністративної відповідальності 11 громадян за порушення прикордонного режиму, а 9 осіб отримали протоколи про адміністративне правопорушення за незаконне зайняття рибним промислом.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси