Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Держприкордонслужба протидіє корупційним проявам на всіх рівнях оперативно-службової діяльності
07/10/19 - 11:12

Значна увага приділяється вивченню міжнародного та вітчизняного досвіду, який підтверджує, зокрема ефективність та доцільність використання в системі забезпечення доброчесності персоналу поліграфу.

Проведення поліграфологічних досліджень дозволяє значно підвищити якість вивчення кандидатів на посади з високим та підвищеним корупційним ризиком, встановити об’єктивні обставини справи та достовірність пояснень в рамках службового розслідування.

Завдяки партнерам з Посольства США в Україні Держприкордонслужба отримала 12 комплектів поліграфів з необхідним обладнанням, а також забезпечено відповідну підготовку спеціалістів. У рамках співпраці в липні цього року 3 офіцери відомства стали тренерами з питань проведення психофізіологічних досліджень та здобули відповідну сертифікацію Американської асоціації поліграфологів. Найближчим часом планується базова підготовка ще 5 наших представників.

Від початку цього року спеціалісти відділу поліграфологічних досліджень провели близько 300 опитувань у рамках завдань, визначених керівництвом Держприкордонслужби. Однак тільки в третьому кварталі переважна більшість опитувань з використанням поліграфа стосувались найбільш резонансних і складних службових розслідувань щодо можливої участі персоналу в корупційній діяльності. Близько 40 офіцерів старшого та вищого офіцерського складу були опитані. Отримана інформація дозволила встановити осіб, які приховують інформацію щодо своєї участі в протиправній діяльності, і подальші перевірочні заходи підтвердили це. Для інших опитуваних результати тестування стали підтвердженням їхньої чесності, добропорядності та надійності.

Отже, поліграф стає надійним помічником для забезпечення доброчесності персоналу, спеціалісти щоденно проводять опитування з використанням поліграфа і примножують відомчий практичний досвід, а Держприкордонслужба вдячна Посольству США в Україні за всебічну підтримку.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню