Держприкордонслужба допомагає українцям повертатися з-за кордону та закликає: Будьте свідомими та не приховуйте ознак захворювання

НАЗАД
24 березня 2020 10:02

Минулої доби спостерігалося подальше зменшення пропускних операцій, які здійснили співробітники Держприкордонслужби України.

Протягом 23 березня український кордон перетнули менше 16 тисяч осіб, з яких близько 9,5 тисячі осіб – це українці, які повернулися з-за кордону.

За добу прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування щодо стану здоров’я понад 10,7 тисячі осіб, які встановленим порядком отримали інформативні згоди та пам’ятки про самоізоляцію. Мандрівникам з підвищеною температурою, скаргами на здоров’я проводили експрестести для перевірки на Covid-19, які в більшості випадків показували відсутність захворювання.

Особа, у якої експрестест виявився позитивним, прилетіла в аеропорт «Бориспіль» евакуаційним рейсом з однієї з країн ЄС. Ця пасажирка, громадянка України, попри вимоги лікарів хотіла пройти лінію паспортного контролю та залишити межі летовища. Після роз’яснювальної роботи щодо необхідності подальшого медичного обстеження її направили в одну з лікарень столиці.

Закликаємо громадян, які прибувають в Україну свідомо ставитись до свого здоров’я та безпеки оточуючих, не приховувати симптомів захворювань, скарг на самопочуття. Варто зазначити, що більшість мандрівників, які підозрюють наявність захворювання – ініціативно повідомляють про це на кордоні, як, наприклад, напередодні чоловік у аеропорту «Бориспіль», у якого теж виявився позитивний тест на коронавірус.

Також учора за сприяння Держприкордонслужби України транспортними засобами наданими місцевою владою та ДСНС забезпечено перевезення через кордон майже 1,8 тисячі українців, які прибули до кордону пішки.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси