Чотирьох осіб, які перебували у міжнародному розшуку, затримали на українському кордоні

НАЗАД
28 листопада 2017 11:55

Учора в авіаційному пункті пропуску «Бориспіль», під час оформлення пасажирів рейсу зі Стамбула, прикордонники ОКПП «Київ» виявили громадянина Польщі, який за даними бази Інтерполу перебуває у розшуку.

Учора в авіаційному пункті пропуску «Бориспіль», під час оформлення пасажирів рейсу зі Стамбула, прикордонники ОКПП «Київ» виявили громадянина Польщі, який за даними бази Інтерполу перебуває у розшуку. Зловмисник розшукується у Польщі за підозрою у шахрайстві. Прикордонники затримали підозрюваного та передали представникам Національної поліції.

Ще один розшукуваний Інтерполом, громадянин Казахстану, прибув до Києва тим самим авіарейсом. Згідно з інформацією бази даних міжнародної правоохоронної організації дана особа розшукується у себе на батьківщині за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення – крадіжку. Прикордонники діяли згідно з чинним законодавством.

Окрім того, у пункті пропуску «Дніпропетровськ - авіа», прикордонники Харківського загону затримали громадянина Ізраїлю, який прибув до України рейсом із Тель-Авіва. Ініціатор розшуку даної особи – бюро Інтерполу Румунії. Правоохоронці поінформували чергового Укрбюро Інтерполу в Києві та передали затриманого до відділу Нацполіції.

А от громадянин Молдови, який прямував із РФ, потрапив на гачок міжнародного розшуку у пункті пропуску «Бачівськ». Прикордонники Сумського загону зафіксували спрацювання бази даних Інтерполу і одразу ж затримали «мандрівника». Сценарій подальших дій правоохоронців був аналогічним.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}