Члену «Единой России» з медаллю «За возвращение Крыма» прикордонники відмовили у в’їзді та заборонили відвідувати нашу країну

НАЗАД
10 березня 2020 08:30

Співробітники Держприкордонслужби України продовжують виявляти на державному кордоні осіб, які не тільки порушують українське законодавство відвідуючи окуповані території, а й тих, хто несе загрозу національній безпеці.

Чергового такого «мандрівника», який планував відвідати нашу державу зупинили прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ». Іноземець, громадянин Росії, прилетів вчора рейсом з Мінська в аеропорт «Жуляни».

Під час заходів прикордонного контролю росіянин 1965 року народження заявив, що прибув з приватною метою, а також має провести переговори щодо видобування граніту. Крім того, він повідомив, що є гендиректором одного з ливарно-механічних заводів в РФ.

Проте у ході додаткової перевірки прикордонники встановили, що дана особа є членом політичної партії «Единая Россия», представником громадської ради при МУ МВС РФ в м. Ногінськ, має відзнаки від Президента і Держдуми РФ, Московської обласної думи, МЗС та силових структур, зокрема медаль «За возвращение Крыма».

За результатами прикордонного контролю охоронці кордону відмовили іноземцю у пропуску через кордон та заборонили в’їзд в Україну терміном на 3 роки в інтересах забезпечення національної безпеки України. Про дану особу також було поінформовано підрозділи СБУ.

Того ж дня росіянина повернули зворотнім рейсом до Мінська.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси