Через дії контрабандистів загинуло 4 сотні каченят та пошкоджено автомобіль прикордонників

НАЗАД
23 червня 2020 13:04

В Луганській області контрабандисти щоб переправити в Росію пташенят, влаштували на дорозі пастки.

Учора прикордонники відділу «Білолуцьк» Луганського загону виявили біля кордону 20 ящиків, в яких було близько однієї тисячі маленьких каченят. Для пошуку контрабандистів одразу вибула група реагування, але службове авто прикордонників натрапило на пастку, найімовірніше залишену контрабандистами. Колесо транспортного засобу пошкодили зварені металеві штирі – так званий «їжак».

Під час огляду ящиків прикордонники виявили, що близько 400 каченят не перенесли умов, створених контрабандистами та загинули. Решту пташенят прикордонники встановленим порядком передали на відповідальне зберігання.

Наразі тривають заходи щодо встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності на кордоні.

За фактом пошкодження службового автомобіля прикордонники направили повідомлення до Національної поліції для внесення в ЄРДР інформації про злочин, передбачений статтею 194 КК України (Умисне знищення або пошкодження майна).

Варто наголосити, що порушники не вперше використовують «їжаків», щоб обмежити мобільність прикордонників. Пів року тому на таку пастку натрапив та пошкодив два колеса службовий автомобіль на Харківщині.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси