(ВІДЕО) Бойовика батальйону «Зоря» прикордонники виявили на адмінмежі з окупованим Кримом

НАЗАД
14 березня 2019 10:04

У ході з`ясування всіх обставин спільно з співробітниками поліції стало відомо про причетність даної особи до діяльності НЗФ і участі в бойових діях проти ЗС України.

Військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з співробітниками ГУ Нацполіції АР Крим викрили особу, причетну до дій незаконних збройних формувань на сході України. Чоловіка зупинили в КПВВ «Каланчак», коли він намагався перетнути адмінмежу з окупованою територією Криму.

Під час оформлення прикордонники Херсонського загону встановили, що громадянин України 1992 року народження порушив порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та незаконно потрапив у Крим через «Керченський міст» з території РФ. Згодом він пішки намагався його залишити в напрямку материкової України.

Серед особистих речей громадянина виявили військову форму одягу та жетон «ВМФ России».

У ході подальшого з`ясування всіх обставин спільно з співробітниками поліції стало відомо про причетність даної особи до діяльності НЗФ і участі в бойових діях проти ЗС України.

Чоловік зізнався, що у 2014 році на території Росії його завербували до складу незаконного збройного формування «Зоря» на території Луганської області. Під час одного з боїв він отримав тяжкі поранення та згодом виїхав до РФ. Потім проживав в місті Пенза і був нагороджений нагрудним знаком «Крест Добровольца».

По даному факту до Нацполіції направлено повідомлення за можливими ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.260 КК України «Створення непередбачених законом збройних або військових формувань».

Відмітимо, що в 2019 році прикордонниками спільно з іншими правоохоронними органами виявлено 59 таких осіб. До органів досудового розслідування направлено 39 повідомлень про виявлені кримінальні порушення за ознаками вчинення злочину, передбаченого ст.260 КК України.

Наприкінці коментарі надає оперативний  співробітник Держприкордонслужби

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси