Аби уникнути контролю жінка хотіла сховатись в автобусі

НАЗАД
22 грудня 2018 13:52

На кордоні з Польщею затримали жінку яка ховалась в автобусі.

Порушницю виявив прикордонний наряд Мостиського загону в пункті пропуску «Краківець», що у Львівській області під час огляду автобуса закордонного слідування. Коли всі пасажири вийшли для проходження паспортного контролю, 55-річна жінка, мешканка Тернопільщини, не маючи належних документів, сховалась в салоні автобусу. Чому вона вирішила подорожувати за кордон без відповідних паспортних документів жінка пояснити не змогла.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України відносно громадянки було складено документи справи про адміністративне правопорушення. Наразі жінку затримано для з’ясування обставин справи.

Крім того, відносно перевізника прикордонники склали протокол про правопорушення, пов'язане зі здійсненням міжнародних пасажирських перевезень, адже відповідно до Закону України «Про відповідальність перевізників під час здійснення міжнародних пасажирських перевезень» організації чи фізичні особи повинні перевіряти наявність у пасажира документів, необхідних для в'їзду до держави прямування.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси