6 тисяч євро за пішу прогулянку з телефонним гідом

НАЗАД
29 сiчня 2024 12:44

Прикордонники затримали трьох порушників за кілька метрів від державного кордону.

На Буковині протиправні елементи активно пропонують потенційним порушникам кордону свої послуги провідників. Адже шукачі кращої долі готові платити чималі гроші за потрапляння до сусідніх країн в обхід пунктів пропуску.

Оперативні співробітники Чернівецького прикордонного загону практично в режимі 24/7 обробляють і аналізують величезні обсяги інформації, з метою виявлення та припинення порушень.

Реалізуючи одну з таких інформацій, прикордонники заздалегідь спланували затримання трьох чоловіків, які намагались в пішому порядку потрапити до Румунії, оминувши прикордонний контроль. Побачивши прикордонників, порушники спробували втекти, однак були затримані, не діставшись до омріяного закордону буквально пари сотень метрів.

Жителі Івано-Франківської, Запорізької та Сумської областей заплатили чернівчанину по 6 тисяч євро, і той за допомогою мобільного зв’язку надавав їм вказівки про час та напрямки руху.

Особу головного організатора встановлено. Триває його пошук. Стосовно затриманих порушників складені матеріали про адміністративні правопорушення.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси