Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
470 громадян не змогли пройти прикордонний контроль з підробленими документами
04/08/18 - 11:02

З початку року прикордонники припинили використання громадянами більше 4100 «проблемних» документів.

У результаті постійного вдосконалення системи  прикордонного контролю та активної взаємодії з іншими вітчизняними і міжнародними правоохоронними органами ефективність виявлення на кордоні правопорушників постійно зростає. В тому числі співробітники Держприкордонслужби активно виявляють громадян, які використовують підроблені або недійсні документи.

Тільки з початку року прикордонники припинили використання громадянами більше 4100 «проблемних» документів. Більшість з них, а це 3660, були недійсними, ще 60 не належали особам, які за ними перетинали кордон. А от 470 громадян намагалися при перетині кордону та лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил використовувати підроблені документи.

При цьому серед іноземців, які використовували підробки, в своїй більшості є громадянами Туреччини, Ірану, Єгипту, Іраку, Росії, Шрі-Ланки, Індії, а підробці піддавалися паспорти Єгипту, Туреччини, Болгарії, Німеччини, Франції, Ізраїлю, Індії, Греції, Данії, Молдови та Іспанії.

Варто відмітити, зазвичай громадяни інших країн з підробленими документами є потенційними нелегальними мігрантами. У такий спосіб вони намагаються потрапити не лише на територію України, а й транзитом в країни ЄС.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню