Інформація для громадян, які планують поїздки через українсько-польський кордон

НАЗАД
15 травня 2024 11:24

Традиційно, після завершення Великодніх свят, в пунктах пропуску на кордоні з Польщею прикордонники фіксують збільшення потоку осіб та транспорту. Останні дані щодо здійснення пропускних операцій свідчать про поступове збільшення кількості осіб, які перетинають кордон у напрямку виїзду з України.

Зокрема, протягом останніх днів кількість пропущених через українсько-польський кордон щодоби становить близько 25 тис. осіб та понад 5 тис. одиниць транспорту.

Для перетинання кордону легковиками та автобусами подорожні найчастіше обирають пункт пропуску «Шегині» на Львівщині та «Устилуг» на Волині, трохи менша динаміка у «Краківці» та «Раві-Руській». Тому перед цими пунктами пропуску спостерігається накопичення транспорту.

 Нагадаємо, на українсько-польському кордоні, в межах Волинської та Львівської областей, цілодобово функціонують вісім пунктів пропуску для автомобільного сполучення. Найменший пасажиропотік спостерігається у «Смільниці», «Грушеві» та «Угринові». З метою зменшення часу очікування в чергах рекомендуємо громадянам обирати ці пункти пропуску для перетину кордону. Актуальну ситуацію щодо стану черг можна відстежити на офіційних ресурсах Держприкордонслужби, зокрема на сторінці Західного регіонального управління у Фейсбук ( https://www.facebook.com/zahidnuy.kordon ) дані оновлюються кожні три години.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси