Інформація для громадян, які планують поїздки через українсько-польський кордон

НАЗАД
26 березня 2024 17:30

У зв’язку із наближенням великодніх свят в країнах ЄС в пунктах пропуску на кордоні з Польщею прикордонники фіксують збільшення потоку осіб та транспорту

 

Останні дані щодо здійснення пропускних операцій свідчать про поступове щоденне збільшення кількості осіб, які перетинають кордон. Зокрема протягом останніх днів пасажиропотік в обох напрямках збільшився на 8 тис.

Для перетину кордону легковиками та автобусами подорожні найчастіше обирають пункти пропуску «Краківець» та «Шегині». У зв’язку з цим перед цими пунктами пропуску спостерігається накопичення транспорту. Поряд з цим, прикордонники періодично фіксують черги також на в’їзд в Україну.

Нагадаємо, що на українсько-польському кордоні, в межах Львівської області, цілодобово функціонують шість пунктів пропуску для автомобільного сполучення. Найменша динаміка руху спостерігається у «Смільниці», «Грушеві», «Раві-Руській» та «Угринові». З метою зменшення часу очікування в чергах рекомендуємо громадянам обирати ці пункти пропуску для перетину кордону. Актуальну ситуацію щодо стану черг можна відстежити на офіційних ресурсах Держприкордонслужби, зокрема на сторінці Західного регіонального управління у Фейсбук https://www.facebook.com/zahidnuy.kordon дані оновлюються кожні три години.

Нагадаємо, що перетин кордону залежить від роботи усіх представників контрольних служб, які здійснюють свою діяльність в пунктах пропуску та працівників відповідних служб суміжної сторони.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси