Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Сумської та Чернігівської областей

НАЗАД
28 жовтня 2022 10:56

Учора, 27 жовтня, російські окупаційні війська продовжили обстрілювати українське прикордоння.

Ворог наніс вогневе ураження із застосуванням РСЗВ, мінометів та ствольної артилерії. Під ворожим вогнем опинилися Хотінська, Зноб-Новгородська, Новослобідська та Білопільська громади Сумщини й Новгород-Сіверська та Городнянська громади Чернігівщини.

Вранці рашисти з РСЗВ «Град» та двічі зі 152-мм ствольної артилерії накривали територію Хотінської громади, загалом пролунало з пів десятка вибухів від розривів ракет та майже з пів сотні від снарядів. Вогонь вівся з російського населеного пункту успєновка. Внаслідок обстрілу пошкоджені приватні будинки, транспортні засоби, лінія електропередач.

По території Новослобідської громади росіяни гатили зі ствольної артилерії - 40 артснарядів прилетіло з боку населених пунктів олексєєвка та тьоткіно.

Також в першій половині дня окупанти з російського населеного пункту тьоткіно обстріляли територію Білопільської громади з 82-мм мінометів, нараховано три з половиною десятки вибухів від розривів мін.

По Зноб-Новгородській громаді ворог з району населеного пункту зноб вів мінометний вогонь - 16 вибухів.

На Чернігівщині Городнянська громада також потерпала від ворожого мінометного вогню, з району російського населеного пункту чорноземний городок на околиці одного з українських населених пунктів упало 30 мін 120 мм калібру.

Три ворожих міни розірвалося на території Новгород-Сіверської громади, вогонь росіяни вели з боку населеного пункту погар.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси