Інформація для громадян, які планують поїздку до Польщі

НАЗАД
31 серпня 2022 10:23

До кінця поточного року в пунктах пропуску на українсько-польському кордоні продовжуються пілотні проєкти, які передбачають зміни в організації руху транспортних засобів.

Так, рух вантажних транспортних засобів дозволеною максимальною масою понад 7,5 тонни буде здійснюватися через пункти пропуску: «Рава-Руська», «Краківець», «Шегині» та «Ягодин». Водночас пропуск легкових транспортних засобів та пасажирських автобусів у вказаних пунктах пропуску залишиться без змін. За виключенням пункту пропуску «Ягодин», де пропуск легковиків тимчасово не здійснюється.

Перетин кордону вантажними транспортними засобами дозволеною максимальною масою до 7,5 тонни з 1 вересня поточного року буде здійснюватися і через пункт пропуску «Угринів», а також вказана категорія транспортних засобів як і раніше прямуватиме через пункти пропуску «Устилуг», «Грушів» та «Смільниця». Разом з тим, пропуск легкових транспортних засобів та пасажирських автобусів через дані пункти пропуску здійснюватиметься в обох напрямках.

Нагадаємо, що раніше, за результатами зустрічі представників України та Республіки Польщі досягнуто домовленостей щодо запровадження пілотних проєктів терміном на 6 місяців стосовно пропуску через державний кордон транспортних засобів з дозволеною максимальною масою до 7,5 тонни у пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Устилуг – Зосін» з 13 червня та «Грушів – Будомєж» з 15 червня поточного року.

В рамках функціонування робочої групи «Відкритий кордон», затвердженої розпорядженням КМУ від 01.06.2022 № 445-р, у пункті пропуску «Дорогуськ» (Республіка Польща) проведено зустріч на рівні Міністрів інфраструктури щодо оптимізації контрольних процедур пунктів пропуску «Ягодин – Дорогуськ». Сторони досягнули домовленостей про започаткування з 27 червня в пункті пропуску «Ягодин» тимчасового оформлення виключно вантажних транспортних засобів з дозволеною максимальною масою понад 7,5 тонни та автобусів.

Окрім того 16 серпня після завершення будівництва та облаштування легкового терміналу повністю відновлено пропуск легкового транспорту та пасажирських автобусів в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».

Інші пункти пропуску на українсько-польському кордоні працюють в штатному режимі відповідно до міжнародних угод.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси