Тижневий звіт роботи КПВВ у районі проведення ООС

НАЗАД
29 травня 2021 12:29

За рішенням Командувача операції Об’єднаних сил усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування. Контрольні пункти функціонують щоденно з 08.00 до 16.00.

Однак, рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано з боку тимчасово окупованої території України. З семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській». Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковують рух двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю.

У контрольному пункті «Станиця Луганська» пасажиропотік у порівнянні з минулим тижнем збільшився на понад 10%. Загалом за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшло 6 486 осіб, а на контрольовану територію – 7 180 осіб.

У КПВВ «Новотроїцьке» лінію розмежування перетнули 284 особи та 50 транспортних засобів до тимчасово окупованої частини Донеччини, водночас 312 осіб та 66 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Крім того, російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України 21 особу, прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

Також прикордонники виявили 7 громадян, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документами. До Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень.

Через КПВВ «Новотроїцьке» проїхало 12 вантажних автомобілів від Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Міжнародної організації з міграції. Для потреб мешканців тимчасово окупованої території України доправлено будівельні матеріали, добрива та підгузки. Загальна вага гуманітарної допомоги склала близько 95 тонн.

Нагадуємо, що відповідно до наказу командувача Об’єднаних сил, в контрольних пунктах продовжено дію карантинних обмежень. Обов’язковою умовою залишається проходження температурного скринінгу та перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі) із дотриманням соціальної дистанції.

Без самоізоляції будуть пропускатися громадяни України, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, за умови пред’явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором.

Громадяни України, які підлягають самоізоляції під час слідування на контрольовану територію, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації. А іноземцям під час перетину лінії розмежування окрім цього необхідно мати поліс страхування.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси