Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
14 жовтня 2019 08:10

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

Зазначимо, що минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік залишався динамічним. Загалом учора через КПВВ прослідувало 30,6 тисячі осіб та 4,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7765 осіб та 1100 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6060 осіб та 1260 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5930 осіб та 1235 транспортних засобів;

«Гнутове» –  2680 осіб та 680 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8180 осіб.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 30/40; «Мар’їнка» – 10/50; «Новотроїцьке» – 0/10; «Гнутове» – 10/10.

Учора прикордонним нарядом Краматорського загону в КПВВ «Мар’їнка» за допомогою службового собаки у двох громадян України було виявлено наркотичну речовину, а саме – канабіс, який вони намагалися вивезти до тимчасово окупованої території України, приховавши в протезі ноги та шкарпетці. Наразі до Національної поліції направлені повідомлення для внесення до ЄРДР за ст. 309 ККУ (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин, або їх аналогів без мети збуту).

Також, учора в цьому ж КПВВ співробітники Держприкордонслужби на в’їзд з тимчасово окупованої території України виявили невідповідність номера кузова автомобіля «Рено» 2002 р.в. української реєстрації під керуванням громадянина України, з даними, зазначеними в реєстраційних документах. Правоохоронцями складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 121-1 КУпАП (Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах). Громадянина України та автомобіль передано співробітникам Національної поліції.

Крім того, минулої доби прикордонники Лисичанського загону виявили в ручній поклажі двох наших співвітчизниць, які намагалися потрапити до тимчасово окупованої території України через КПВВ «Станиця Луганська», 96 захисних склів до мобільних телефонів на загальну суму майже 11 тисяч гривень.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси