Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
25 липня 2019 08:15

Усі КПВВ на лінії розмежування відкрились згідно літнього графіку роботи та функціонують у штатному режимі.

Минулої доби пасажиро-транспортний потік залишався на рівні попередньої.

Загалом лінію розмежування за минулу добу перетнуло 46,8 тисячі осіб та 5,1 тисячі транспортних засобів:

«Мар’їнка» – 9990 осіб та 1505 транспортних засобів;

«Майорське» – 11660 осіб та 1250 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8435 осіб та 1335 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4645 осіб та 975 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 12025 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 40/30; «Мар’їнка» – 0/0; «Новотроїцьке» – 20/70; «Гнутове» – 20/20.

Прикордонники Донецького, Лисичанського та Краматорського загонів в КПВВ «Майорське», «Станиця Луганська», «Мар’їнка» та «Новотроїцьке» завадили чотирьом спробам незаконного переміщення товарів через лінію розмежування. З порушеннями визначених правил громадяни України намагались перемістити комп’ютерну техніку та аксесуари, автозапчастини та сигарети на загальну суму понад 72 тисячі гривень. Товари встановленим порядком вилучені представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

Окрім цього в КПВВ «Майорське» військовослужбовці, що виконували завдання у прикордонному наряді з перевірки паспортних документів, відмовились від отримання неправомірної вигоди від громадянки України, за безперешкодний перетин лінії розмежування. По даному факту направлено повідомлення до Нацполіції про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 369 ККУ.

Також через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідувало 9 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем від Міжнародного Комітету Червоного Хреста (лікарські засоби, продуктові набори, засоби гігієни та будматеріали) загальною вагою 154,5 тонни.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси