Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
09 липня 2019 08:09

Усі КПВВ на лінії розмежування відкрились згідно літнього графіку роботи та функціонують у штатному режимі.

Минулої доби пасажиро-транспортний потік характеризувався збільшенням, у порівнянні з попередньою.

Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 37,5 тисячі осіб та 4,4 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8445 осіб та 1015 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7330 осіб та 1280 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6950 осіб та 1200 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4130 осіб та 905 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 10650 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 20/45; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 20/50; «Гнутове» – 20/20.

Прикордонники Донецького, Краматорського та Лисичанського загонів в КПВВ «Гнутове», «Майорське» та «Станиця Луганська» припинили три спроби незаконного переміщення товарів через лінію розмежування. Зокрема з порушенням встановлених правил громадяни України намагались перемістити через лінію розмежування канцелярське приладдя, комп’ютерне обладнання та побутову техніку  на загальну суму 106 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

Крім цього військовослужбовці Краматорського прикордонного загону в КПВВ «Майорське» відмовились від отримання неправомірної вигоди, яку намагалась надати громадянка України за безперешкодний перетин лінії розмежування.

Також учора район проведення операції Об’єднаних сил відвідала з робочим візитом французька делегація. Іноземці побували в КПВВ «Гнутове», де прикордонники Донецького загону зі складу Об'єднаних сил проінформували гостей про особливості роботи всіх контрольних пунктів в’їзду-виїзду в межах Донецької і Луганської областей, розповіли про порядок перетину лінії розмежування різними категоріями громадян. Також повідомили, що основними завданнями військовослужбовців Держприкордонслужби зі складу ООС є забезпечення безперебійної роботи гуманітарних дорожніх коридорів, недопущення при цьому переміщення зброї, вибухівки, засобів терору, проникнення на контрольовану територію України диверсійно-розвідувальних груп, представників незаконних збройних формувань. Водночас, делегати висловили неабияке занепокоєння щодо цивільних осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України і потерпають від окупаційної влади.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси