Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
19 червня 2019 08:19

Усі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік суттєво збільшився. Загалом через КПВВ прослідувало 44,4 тисячі осіб та 5,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 10030 осіб та 1210 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9830 осіб та 1670 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8210 осіб та 1315 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4800 осіб та 1105 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11495 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 30/50; «Мар’їнка» – 0/50; «Новотроїцьке» – 20/45; «Гнутове» – 10/10.

Учора військовослужбовці Донецького та Краматорського прикордонних загонів спільно з працівниками ДФС зі складу Об'єднаних сил у КПВВ «Гнутове» та «Мар’їнка» припинили дві спроби переміщення товарів з порушенням встановлених правил. Зокрема, на тимчасово окуповану територію України  намагались провезти автотовари та товари медичного призначення на загальну суму майже 230 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

У КПВВ «Мар’їнка» прикордонники відмовились від неправомірної вигоди, яку пропонувала громадянка РФ за не притягнення до адміністративної відповідальності за ст.204-1 КУпАП. Жінка прямувала з ТОТУ та запропонувала охоронцям кордону хабар у розмірі 1500 гривень та 2000 тисячі російських рублів. Даний факт задокументовано співробітниками внутрішньої безпеки Держприкордонслужби та направлено повідомлення до Нацполіції про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 369 ККУ.

А в КПВВ «Майорське» прикордонники теж зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. Громадянина та повідомлення про виявлення ознак злочину передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси