Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
06 червня 2019 07:57

Усі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі.

Загалом минулої доби пасажиро-транспортний потік залишався на рівні попередньої. Загалом через КПВВ прослідувало 39,2 тисячі осіб та 4,7 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8915 осіб та 995 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8515 осіб та 1505 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7590 осіб та 1340 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3930 осіб та 875 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 10240 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 20/30; «Мар’їнка» – 0/40; «Новотроїцьке» – 10/40; «Гнутове» – 10/10.

Учора військовослужбовці Лисичанського прикордонного загону спільно з співробітниками ДФС зі складу Об'єднаних сил у КПВВ «Станиця Луганська» припинили спробу переміщення до ТОТУ взуття та засобів гігієни з порушенням встановлених правил. Товар на загальну суму майже 15 тисяч гривень вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення матеріалів справи про адміністративне правопорушення.

Крім того, у КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин намагався «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. Громадянина та повідомлення про виявлення ознак злочину передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідували 9 вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Для жителів тимчасово окупованого Донбасу направлено будівельні матеріали, побутову хімію та корм для домашніх тварин, загальною масою 180 тонн.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси