Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
04 червня 2019 07:46

Усі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі.

За минулу добу відмічалося збільшення пасажиро-транспортного потоку. Загалом через КПВВ прослідувало 36,3 тисячі осіб та 4,5 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8575 осіб та 1155 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7460 осіб та 1385 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6475 осіб та 1225 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3110 осіб та 730 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 10690 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 20/35; «Мар’їнка» – 0/30; «Новотроїцьке» – 0/20; «Гнутове» – 0/0.

Учора військовослужбовці Донецького прикордонного загону спільно з співробітниками ДФС зі складу Об'єднаних сил у КПВВ «Новотроїцьке» припинили спробу переміщення до ТОТУ жіночих сумок з порушенням встановлених правил. Товар вартістю понад 20 тисяч гривень вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення матеріалів справи про адміністративне правопорушення.

Крім того, у КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин намагався «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. Громадянина та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідували 23 вантажівки з гуманітарною допомогою від Швейцарської агенції розвитку та співробітництва. Для жителів тимчасово окупованого Донбасу направлено хімічні реагенти для очистки води загальною масою 445,24 тонни.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси