Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
23 травня 2019 08:01

Усі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі.

За минулу добу, у порівнянні з минулою, пасажиро-транспортний потік дещо зменшився. Загалом через КПВВ прослідувало 41,1 тисячі осіб та 4,6 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 10205 осіб та 1200 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9065 осіб та 1570 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7275 осіб та 950 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4090 осіб та 865 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 10410 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 20/40; «Мар’їнка» – 0/75; «Новотроїцьке» – 20/40; «Гнутове» – 30/30.

Учора військовослужбовці Донецького, Краматорського та Лисичанського прикордонних загонів спільно з працівниками ДФС зі складу Об'єднаних сил у КПВВ «Новотроїцьке», «Мар’їнка» та «Станиця Луганська» припинили три спроби переміщення товарів з порушенням встановлених правил. Зокрема через лінію розмежування намагались провезти постільну білизну, меблі та горілчані вироби на загальну суму понад 45 тисяч гривень. Товар вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення матеріалів справи про адміністративне правопорушення.

Крім того у КПВВ «Новотроїцьке» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин намагався «домовитися» щодо сприяння в переміщенні товарів через лінію розмежування з порушенням встановлених правил. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову, кримінальне правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» задокументовано, громадянина передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідували 10 вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста загальною вагою 125 тонн. Для жителів Донбасу направлено побутову хімію, гігієнічне приладдя, будівельні матеріали, сільськогосподарські матеріали та інструменти, а також товари медичного призначення.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси