Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
16 листопада 2018 08:54

У КПВВ «Майорське» та «Мар'їнка» прикордонники Краматорського загону зафіксували два випадки, коли громадяни України намагались «домовитися» за безперешкодний пропуск через лінію зіткнення за грошову винагороду.

Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил розпочали роботу за осіннім графіком та  функціонують  у штатному режимі.

За минулу добу через КПВВ прослідувало 44 тисячі осіб та 5,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9960 осіб та 1150 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9665 осіб та 1650 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» - 8560 осіб та 1560 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4240 осіб та 960 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11640 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 0/40; «Мар’їнка» – 0/50; «Новотроїцьке» – 30/40; «Гнутове» – 25/15.

Минулої доби військовослужбовці Лисичанського та Краматорського прикордонних загонів, спільно з працівниками фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил у КПВВ  «Станиця Луганська» та «Мар’їнка» виявили у двох випадках порушення правил переміщення через лінію розмежування товарів, а саме тютюнових виробів, зимового одягу та двигуна до човна на загальну суму понад 107 тисяч гривень. Товар вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

У КПВВ «Майорське» та «Мар'їнка» прикордонники  Краматорського загону зафіксували два випадки, коли громадяни України намагались «домовитися» за безперешкодний пропуск через лінію зіткнення за грошову винагороду. На свою пропозицію особи отримали від прикордонників  відмови, після чого порушників передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на тимчасово окуповану територію України прослідувало три вантажних автомобіля з гуманітарною допомогою від ООН. Вантажівки  перевозили будівельні матеріали загальною масою 41 тонна.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси