Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
13 листопада 2018 08:25

Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил відкрились за графіком осіннього періоду та працюють у штатному режимі.

За минулу добу через КПВВ прослідувало 33,7 тисячі осіб та 4,4 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7415 осіб та 990 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7660 осіб та 1485 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6515 осіб та 1270 транспортних засобів;

«Гнутове» – 2860 осіб та 665 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9215 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 25/40; «Мар’їнка» – 0/40; «Новотроїцьке» – 35/40; «Гнутове» – 20/15.

Минулої доби прикордонники Краматорського та Донецького прикордонних загонів, спільно з працівниками фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Майорське» та «Новотроїцьке» припинили дві спроби порушення правил переміщення через лінію зіткнення товарів, серед яких автозапчастини та цифровий мікшер «Behringer Х32». Товар, на загальну суму майже 109 тисяч гривень, вилучено працівниками ДФС для прийняття відповідного правового рішення.

Крім того, в КПВВ «Новотроїцьке» військовослужбовці Донецького прикордонного загону під час огляду транспортного засобу, що прибув з тимчасово окупованої території України, виявили номерні пломби ЦВК України. Громадянина, що їх переміщував, разом зі знахідкою передано співробітникам СБУ для з’ясування обставин.

А в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар'їнка» співробітники Держприкордонслужби зафіксували один випадок пропонування хабара для безперешкодного перетину лінії зіткнення. Стосовно громадянина України до Національної поліції направлено повідомлення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси