Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
13 серпня 2018 08:32

У КПВВ «Гнутове» та «Майорське» прикордонники Донецького й Краматорського загонів спільно з працівниками фіскальної служби запобігли 2 спробам порушення правил переміщення товарів через лінію зіткнення на суму майже 80 тисяч гривень.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 15/35; «Мар’їнка» – 0/30; «Новотроїцьке» – 30/15; «Гнутове» – 15/20.

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

Минулої доби через КПВВ прослідувало 38 тисяч осіб та 5,5 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 8000 осіб та 1080 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9010 осіб та 1830 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8020 осіб та 1680 транспортних засобів;

«Гнутове» –  3900 осіб та 920 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9170 осіб.

Учора в КПВВ «Гнутове» та «Майорське» прикордонники Донецького й Краматорського загонів спільно з працівниками фіскальної служби запобігли 2 спробам порушення правил переміщення товарів через лінію зіткнення на суму майже 80 тисяч гривень. Серед виявленого – хімічні препарати для захисту рослин від шкідливих комах, лікарські засоби, взуття і біжутерія. Товари передано працівникам ДФС для прийняття правового рішення.

У КПВВ «Майорське» прикордонники зі складу Об’єднаних сил за допомогою службового собаки у громадянина України, який прямував на підконтрольну територію, виявлено речовину рослинного походження сіро-зеленого кольору, попередньо - марихуану. Особу та виявлену речовину передано представникам Національної поліції для прийняття правового рішення.

У КПВВ «Майорське» та «Станиця Луганська» прикордонники зафіксували 2 випадки, коли громадяни України намагалась «домовитися» щодо позачергового та безперешкодного пропуску через лінію зіткнення за грошову винагороду. На такі пропозиції особи отримали від прикордонників категоричні відмови, правопорушення задокументовано, громадян передано представникам Національної поліції.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси