Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
28 липня 2018 08:47

Генеральний секретар ОБСЄ Томас Гремінгер у рамках робочого візиту на Донеччину відвідав КПВВ «Майорське», де Державна прикордонна служба спільно з іншими правоохоронними органами зі складу Об’єднаннях сил забезпечує пропуск громадян.

Сьогодні зранку усі контрольні пункти в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, відкрились за графіком та працюють у штатному режимі.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду  на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 20/10; «Мар’їнка» – 0/0; «Новотроїцьке» – 0/30; «Гнутове» –15/15.

За минулу добу через КПВВ прослідувало 45,5 тисячі осіб та 6,6 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 10129 осіб та 1258 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 11368 осіб та 2146 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» - 10751 осіб та 2122 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4734 осіб та 1105 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 10548 осіб.

Учора, 27 липня, Генеральний секретар ОБСЄ Томас Гремінгер у рамках робочого візиту на Донеччину відвідав КПВВ «Майорське», де Державна прикордонна служба спільно з іншими правоохоронними органами зі складу Об’єднаннях сил забезпечує пропуск громадян через лінію розмежування.

Зокрема Генеральний секретар ОБСЄ в КПВВ «Майорське» ознайомився з порядком проведення контрольних операцій відносно осіб, що перетинають лінію зіткнення та поспілкувався з громадянами. 

Начальник Донецько-Луганського регіонального управління Держприкордонслужби генерал-майор Володимир Бондар, який супроводжував делегацію, зауважив, що всі контрольні пункти в’їзду-виїзду на територіях Донецької та Луганської областей працюють у штатному режимі. Державна прикордонна служба спільно з іншими правоохоронними органами зі складу Об’єднаннях сил забезпечує ритмічність їх роботи та безпечний перетин. 

Також було відмічено питання доцільності функціонування КПВВ «Золоте», яке б значно розвантажило вже діючі контрольні пункти на лінії зіткнення.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси