Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
31 травня 2018 08:29

Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 45,6 тисячі осіб та 5,5 тисячі транспортних засобів:

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 20/70; «Мар’їнка» – 10/70; «Новотроїцьке» – 20/35; «Гнутове» – 15/30.

Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 45,6 тисячі осіб та 5,5 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9995 осіб та 1166 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 10996 осіб та 1940 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» - 8982 осіб та 1540 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4170 осіб та 860 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11489 осіб.

У  КПВВ «Станиця Луганська» під час заходів контролю прикордонники Лисичанського загону виявили у громадянки України паспорт з недійсними печатками Державної міграційної служби України, які втратили чинність.

До Нацполіції України направлено повідомлення для внесення до ЄРДР відомостей про виявлення ознак кримінальних правопорушень, передбачених ст.358 КК України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів). Особу, яка прямувала на вхід із ТОТУ, передано співробітникам Нацполіції.

Два випадки пропонування хабарів загальною сумою 600 гривень задокументовано у КПВВ «Майорське» та КрП «Мар’їнка», що на лінії зіткнення, в районі проведення операції Об’єднаних сил. Стосовно правопорушників, громадян України, до Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Через  КПВВ «Новотроїцьке  на виїзд до ТОТУ прослідувало 2 вантажних автомобілі з гуманітарним вантажем будівельного призначення та інформаційними матеріалами загальною вагою понад 31 тонна від Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Також зауважимо, що розпорядженням командувача Об’єднаних сил з 01.06.2018 р. для всіх  контрольних пунктів в`їзду-виїзду на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил встановлено новий графік роботи.

Контрольно-пропускні операції будуть здійснюватись щоденно в нових часових рамках  з 06-00 до 20-00.

Державна прикордонна служба України просить громадян врахувати дану інформацію під час планування поїздок та перетину лінії зіткнення через контрольні пункти в`їзду-виїзду.

 

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси