Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування
06/05/18 - 08:07

Сьогодні контрольний пункт в’їзду-виїзду «Гнутове» вже працює у штатному режимі.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 0/60; «Мар’їнка» – 10/30; «Новотроїцьке» – 50/60; «Гнутове» – 30/30.

Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 28,9 тисячі осіб та 4,1 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7170 осіб та 1000 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7450 осіб та 1500 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» - 6845 осіб та 1435 транспортних засобів;

«Гнутове» – 885 осіб та 170 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 6520 осіб.

Як вже повідомлялось, учора, близько 09.00 військовослужбовці Донецького прикордонного загону були змушені припинити пропускні операції в КПВВ «Гнутове». Це було пов’язане з тим, що з окупованої території бойовики двічі (о 9.10 та о 9.50) обстріляли КПВВ протитанковими керованими снарядами (ПТУР). Поранених серед прикордонників та цивільних осіб немає.

Сьогодні контрольний пункт в’їзду-виїзду «Гнутове» вже працює у штатному режимі.

Минулої доби у КПВВ «Майорське» співробітники прикордонного відомства спільно з працівниками фіскальної служби виявили у двох громадян України свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, видані так званою ДНР. А у нашої співвітчизниці правоохоронці зафіксували частково підроблений паспортний документ. «Фейкові» документи та українку передано представникам НП.

Крім того, військовослужбовці Краматорського загону в цьому ж КПВВ виявили та затримали громадянку України, відносно якої є доручення уповноважених державних органів. Під час перевірки, прикордонниками спільно з представниками Нацполіції, стало відомо, що дана особа можливо причетна до незаконних збройних формувань. Для подальшої перевірки жінку передано правоохоронним органам.

У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» прикордонники зафіксували один випадок пропонування хабара для сприяння в пропуску товарів через КПВВ. Стосовно правопорушника до Національної поліції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню