Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування

НАЗАД
30 листопада 2017 09:15

Пасажиро-транспортний потік через контрольні пункти в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, залишається інтенсивним.

Пасажиро-транспортний потік через контрольні пункти в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, залишається інтенсивним.

Сьогодні вранці в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 40/90; «Мар’їнка» – 50/80; «Новотроїцьке» – 60/45; «Гнутове» – 35/80.

Загалом учора в КПВВ було оформлено 34,8 тисячі осіб та 4,4 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8530 осіб та 970 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8795 осіб та 1530 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6250 осіб та 1070 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3770 осіб та 840 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 7465 осіб.

Учора в контрольних пунктах в`їзду-виїзду «Гнутове»  та «Мар’їнка» прикордонники Донецького та Краматорського загонів виявили два автомобілі, якими незаконно мали намір перевезти через лінію розмежування гумовий човен, та партію сиру загальною вартістю майже 42 тисячі гривень. Транспортні засоби та знахідки передано співробітникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

А в КПВВ «Гнутове» військовослужбовці Донецького загону виявили у двох громадян України паспортні документи із ознаками часткових підробок. До Нацполіції направлено повідомлення для внесення до ЄРДР про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території від Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста прослідували 13 автомобілів з вантажем гуманітарного призначення, серед яких гігієнічні засоби, медикаменти, продуктові набори та пісок для фільтрації  загальною вагою майже 236 тонн.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси