Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування

НАЗАД
14 серпня 2017 08:45

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість транспортних засобів:

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 10/80, «Мар’їнка» – 50/80; «Новотроїцьке» – 30/10; «Гнутове» – 0/0.

Загалом протягом минулої доби через контрольні пункти в`їзду-виїзду лінію розмежування перетнули 35,6 тисяч осіб та 5,4 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 7990 осіб та 1075 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8945 осіб та 1820 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7405 осіб та 1645 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3630 осіб та 845 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 7600 осіб.

Минулої доби в КПВВ «Новотроїцьке» прикордонним нарядом Донецького загону під обшивкою салону автомобіля було виявлено 390 пачок сигарет вартістю понад 10,6 тисяч гривень. Транспортний засіб, що рухався до неконтрольованої території та знайдені тютюнові вироби передано співробітникам фіскальної служби.

А прикордонники Краматорського загону в КПВВ «Мар’їнка» виявили ознаки часткової підробки паспортних документів у громадянина України, який прямував з непідконтрольної території. Порушника та складені протоколи передано співробітникам Національної поліції.

Крім того за минулу добу було зафіксовано три випадки пропонування неправомірної грошової винагороди. Зокрема в КПВВ «Новотроїцьке», «Майорське» та «Мар’їнка» співробітникам прикордонного відомства було запропоновано майже 1 тисячу гривень за безперешкодний перетин лінії розмежування.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси