Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування

НАЗАД
23 серпня 2016 08:18

Минулої доби пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду «Зайцеве», «Мар’їнка», «Новотроїцьке», «Гнутове» та «Станиця Луганська» залишався динамічним.

Минулої доби пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду «Зайцеве», «Мар’їнка», «Новотроїцьке», «Гнутове» та «Станиця Луганська» залишався динамічним.

Загалом контрольні пункти перетнуло 30 тисяч осіб та 4,6 тисяч транспортних засобів:

«Зайцеве» – 7410 осіб та 1030 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6150  осіб та 1200 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6760 осіб та 1530 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4125 осіб та 850 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 5700 осіб.

Сьогодні зранку для перетину лінії розмежування через контрольний пункт «Зайцеве» на в'їзд з неконтрольованої території перебувало 120 автомобілів, а в зворотному напрямку – 20. У «Мар’їнці» очікувало 250 транспортних засобів на в’їзд, а на виїзд було 150 автівок. У «Новотроїцькому» та «Гнутовому» очікували оформлення 30 та 15 авто на в’їзд та 8 і 10 на виїзд відповідно.

Учора в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» та «Зайцеве» прикордонники Донецького та Краматорського загонів виявили автомобілі з телевізійною технікою та комплектуючих до холодильників тощо. Товари водії намагалися перевезти через лінію розмежування на неконтрольовану територію з порушенням правил переміщення вантажів через КПВВ. Вантажі на суму 45 тисяч гривень встановленим порядком передано взаємодіючим підрозділам.

Також прикордонники Краматорського загону у КПВВ «Зайцеве» в автівці нашого співвітчизника виявили мисливську зброю. Документи на право носіння та зберігання були прострочені. Знахідку передали представникам Національної поліції  в Донецькій області для прийняття правового рішення.

Крім того, через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Зайцеве» та «Мар’їнка» прослідували транспортні засоби від благодійного фонду «Доброта». Вони прямували до Донецька з гуманітарним вантажем дитячого харчування та фруктів.

Варто зазначити, що у Держприкордонслужбі продовжується  системна та послідовна робота з метою протидії корупції. Як результат з кожним днем збільшується кількість відмов персоналом прикордонного відомства від хабарів. Так учора в КПВВ «Зайцеве» прикордонники Краматорського загону зафіксували черговий факт пропонування громадянином України неправомірної вигоди. Наш співвітчизник запропонував грошові кошти у розмірі 200 гривень за безперешкодний пропуск через лінію розмежування. На свою пропозицію українець отримав категоричну відмову від прикордонників.  Громадянина України передано співробітникам взаємодіючих органів.

Державна прикордонна служба України звертається до усіх громадян, не порушувати законів України і не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників відомства.

Нагадаємо, що у разі  виникнення будь-яких питань, що стосуються діяльності Державної прикордонної служби України та її персоналу ви можете звертатись до служби «ДОВІРА» за телефоном (044) 527-63-63, або надіславши лист на електронну пошту [email protected].

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси