(ВІДЕО) Зірковий всеукраїнський тур «6992 км державного кордону». Селебріті дарували прикордонникам позитивний настрій

НАЗАД
13 листопада 2020 13:32

Впродовж двох днів прикордонники північних рубежів нашої Держави мали можливість зарядитись незабутніми емоціями та чудовим настроєм на імпровізованих концертах зірок української естради.

У рамках всеукраїнського туру #6992кмДержавногоКордону, до прикордонників Житомирського загону завітали та продемонстрували свою творчість співачка Тоня Матвієнко, команда «Лукас» місто Кременчук з «Ліги сміху», звукорежисер Антон Тіліс, а також організатор туру – військовий волонтер Юрій Тира.

Артисти за час міні туру по підрозділах охорони кордону на Рівненщині та Житомирщині дали чотири концерти для прикордонників, членів їх сімей та усіх охочих.

«Приїхала до Вас у гості, бо дуже цього чекала. Перший раз у Вас, проте, дуже надіюсь що не останній. Буду чекати нових зустрічей» - зазначила Тоня Матвієнко перебуваючи у найвіддаленіших відділах прикордонної служби.

За чудові концерти та гумористичні номери прикордонники зі свого боку дарували артистам гучні оплески, шалені емоції та неодноразові повернення на сцену під виклики на біс. На завершення дводенної концертної програми виконувач обов’язків начальника Житомирського прикордонного загону полковник Андрій Кулєш подякував організаторам та артистам за ту роботу, яку вони роблять для захисників кордонів та вручив невеличкі прикордонні та самобутні Поліські подарунки.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси