(ВІДЕО) Заклади охорони здоров’я Держприкордонслужби готові до надання допомоги пацієнтам з коронавірусом

НАЗАД
26 березня 2020 11:48

Відомчі заклади охорони здоров’я в умовах надходження готові приймати хворих на коронавірус з легким та середнім перебігом захворювань, а Головний військово-медичний клінічний центр - із більш тяжким перебігом.

Наразі медичні заклади прикордонного відомства забезпечені засобами індивідуального захисту та медичним обладнанням і повністю підготувалися до надання допомоги пацієнтам з цією недугою. А для забезпечення лікувально-евакуаційних заходів сформовано майже десять лікарсько-фельдшерських бригад на реанімобілях.

Як і в інших медичних закладах, у Головному військово-медичному клінічному центрі Держприкордонслужби України військові медики готові, в разі необхідності, прийняти прикордонників з цим захворюванням. Зокрема на базі інфекційного відділення, розташованого в ізольованій будівлі, організовано лікувально-обсерваційний корпус. Саме тут за потреби надаватимуть допомогу прикордонникам, хворим на вірус COVID-19. Зокрема, тяжким хворим, що потребуватимуть стаціонарного лікування. Для цього є ізольовані бокси та підведено кисень.

«Все необхідне для надання медичної допомоги у відділенні є. У відділенні додатково розгорнута палата інтенсивної терапії, з апаратом штучної вентиляції легень, і також передано на підкріплення до відділення цілий корпус кардіологічного відділення, там теж є палата інтенсивної терапії, оснащена всім необхідним обладнанням», - розповів начальник інфекційного відділення Валентин Примак.

Зазначимо, зараз госпіталь забезпечений апаратами штучної вентиляції легень для надання допомоги тяжким пацієнтам з вираженою дихальною недостатністю. За потреби буде залучено реанімаційне відділення. Крім того, визначено лікарів, медсестер та молодший медперсонал, які надаватимуть допомогу хворим на коронавірус.

«Головний військово-медичний центр буде приймати, в першу чергу, військовослужбовців Державної прикордонної служби та контингент, який за нами закріплений для надання медичної кваліфікованої допомоги», - зазначив начальник інфекційного відділення Валентин Примак.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси