(ВІДЕО) З бензобаків вантажівки на кордоні дістали понад 3 центнери бурштину

НАЗАД
25 липня 2020 09:47

Спробу нелегально вивезти з України близько 317 кілограмів бурштину викрили співробітники пункту пропуску «Дякове», що на ділянці Мукачівського прикордонного загону у Закарпатській області.

Під час оформлення вантажівки, якою в Румунію везли паливні гранули, оглядова група зауважила незаводські шви на паливному баку та саморобні кріплення. На підставі оцінки та аналізу ризиків машину вирішили перевірити ретельніше.Прикордонники Мукачівського загону з митниками провели поглиблений огляд, під час якого за допомогою технічних засобів контролю впевнились у наявності сторонніх предметів, для вилучення яких довелось демонтувати та (після зливання пального) розрізати бензобаки.
Як з’ясувалося, в двох бензобаках були заварені металеві діжки, в які були заварені мішки з сонячним камінням. З одного баку видобули трохи більше 200 кілограмів бурштину, з другого – решту. 
Для проведення відповідних процесуальних та слідчих дій були залучені також співробітники Нацполіції. 
Вантажівку (тягач Renault 2008 року випуску) вилучили та оцінили у понад 275 тисяч гривень. Її водія, 26-річного громадянина України, передали співробітникам Нацполіції. 

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси