(ВІДЕО) Сигарети дроном. Оперативники Чопського загону зупинили повітряних контрабандистів

НАЗАД
20 квiтня 2021 13:39

Сьогодні вночі прикордонники Чопського загону затримали малий літальний апарат, яким пачкарі-оператори планували перемістити партію контрабандних сигарет до Словаччини.

Заходи з пошуку безпілотника та осіб, причетних до протиправної діяльності провели оперативні співробітники Чопського загону за попередньо отриманою інформацією.

У районі населеного пункту Сторожниця Ужгородського району прикордонники виявили двох осіб, які намагалися запустити дрон з прикріпленими до нього тютюновими виробами. Також неподалік виявили пульт дистанційного управління безпілотником та ноутбук.

У ході подальших заходів оперативно-розшуковий підрозділ відшукав і легковик BMW, який стояв у кущах на відстані кількох сотень метрів від місця виявлення дрона.

На місце події викликали співробітників Нацполіції. З метою проведення слідчих дій безпілотник, сигарети та інші предмети вилучили. Чоловіків, які здійснювали запуск літального апарата, запросили до районного відділку поліції для отримання пояснень та складання адміністративно-процесуальних документів.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси