(ВІДЕО) Прикордонники затримали літак, який незаконно залетів з Румунії та приземлився біля Бердичева

НАЗАД
17 червня 2021 10:17

Цієї ночі прикордонники Чернівецького загону зафіксували факт незаконного перетину державного кордону літаком з України через Молдову та повернення з Румунії.

Оперативні співробітники Держприкордонслужби встановили місце ймовірного приземлення порушників – аеродром неподалік від міста Бердичів, що на Житомирщині.

На місце, підготовлене для посадки повітряного судна, прибули співробітники оперативно-розшукового підрозділу Житомирського прикордонного загону. Коли літак приземлився, правоохоронці висунулися для затримання. Помітивши наближення прикордонників, повітряне судно знову почало рух та піднялось у повітря. Невдовзі співробітники Житомирського загону затримали на аеродромі особу, яка з землі координувала дії екіпажу літака. Після чого АН-2 знову здійснив посадку.  

На борту літака було троє осіб, громадян України, яких також затримано. Також під час огляду місця події виявлено радіостанції, ліхтарі та інше приладдя для організації незаконного злету та посадки. 

За даним фактом до компетентних органів надіслане повідомлення про виявлення правопорушення за ознаками ст.334 ККУ «Порушення правил міжнародних польотів» та ст.332-2 ККУ «Незаконне перетинання державного кордону України».

Обставини правопорушення з’ясовуються. Попередньо встановлено, що затримані займалися тютюновою контрабандою.

Коментар: Прессекретар Чернігівського прикордонного загону Юрій Шахрайчук

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси