(ВІДЕО) Прикордонники виявили в КПВВ «Чонгар» кримчанина з марихуаною

НАЗАД
29 жовтня 2018 11:30

Прикордонники спільно з іншими взаємодіючими органами продовжують виявляти порушників чинного законодавства в контрольних пунктах на адмінмежі з Кримом.

Так, учора у контрольний пункт «Чонгар» в напрямку тимчасово окупованої території прибув громадянин України, житель Криму. Стосовно нього співробітники оперативних підрозділів та СБУ отримали інформацію про можливу спробу переміщення наркотичних речовин.

Під час спілкування з кримчанином на його речі спрацював службовий собака, тож спільна група у складі прикордонників, співробітників Служби безпеки України та інспекторів фіскальної служби провела поглиблений огляд речей громадянина.

В результаті, правоохоронці виявили два пакети з сіро-зеленою речовиною рослинного походження, попередньо – марихуаною загальною вагою 150 грамів.

Як пояснив громадянин, він переміщував речовину з лікувальними цілями – для заспокоєння.

Встановленим порядком речовину вилучено та направлено на експертизу, а  також направлено повідомлення до Національної поліції за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 309 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси