(ВІДЕО) Прикордонники Ізмаїльського загону ліквідували канал незаконного переправлення осіб через кордон за системою «Шлях»

НАЗАД
20 жовтня 2023 14:02

У ході реалізації оперативної інформації, отриманої з використанням можливостей кримінального аналізу, в рамках кримінального провадження за ч.3 ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», оперативники Ізмаїльського прикордонного загону спільно зі співробітниками УСР ГУНП в Одеській області та СУ ГУНП в Одеській області здійснили санкціоновані обшуки в місті Ізмаїл. Заходи проводились під процесуальним керівництвом обласної прокуратури за силової підтримки прикордонного спецпідрозділу.

Проведені заходи дозволили встановити організатора незаконного переправлення через державний кордон України чоловіків призовного віку. Ним виявився директор транспортного підприємства, який за грошову винагороду вносив фіктивні відомості до інформаційної системи «Шлях», видаючи своїх «клієнтів» за других водіїв автобуса закордонного прямування. Таким чином особи безперешкодно виїжджали з країни, а після перетину державного кордону через пункти пропуску «Рені» та «Орлівка» вже не повертались на Батьківщину. Попередньо встановлено, що у такий спосіб організатор перевіз 18 чоловік.

За результатами обшуку в домоволодінні, офісному приміщені підприємства, в місцях стоянки транспортних засобів, в трьох пасажирських автобусах та двох легкових автомобілях було виявлено та вилучено велику кількість грошових коштів та предмети, що мають доказове значення та підтверджують незаконну діяльність. Також вилучено три пасажирські автобуси та два легкових автомобіля, як засоби здійснення протиправної діяльності.

Наразі фігуранта справи затримано в порядку ст. 208 КПКУ.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси