(ВІДЕО) Поїздом «Москва-Харків» повернули громадянина України, ймовірно побитого російськими прикордонниками

НАЗАД
18 серпня 2018 15:26

До Національної поліції направлено повідомлення для внесення відомостей в ЄРДР, про виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого за ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження».

Останнім часом почастішали випадки затримань громадян України за порушення з прикордонних питань російськими прикордонниками, які є безпідставними та провокаційними з боку РФ.

Зокрема сьогодні вранці, поїздом сполученням «Москва-Харків» в пункт контролю «Харків-пасажирський» прибув громадянин України, який був побитий російськими прикордонниками.

Так, учора ввечері, наш співвітчизник 1977 року народження виїжджав до Російської Федерації поїздом сполученням «Кривий Ріг-Москва». За словами чоловіка під час проходження прикордонного контролю в російському пункті пропуску «Долбіно» він надав прикордонникам для перевірки всі необхідні для перетину кордону документи, але російський прикордонний наряд відмовився пропускати його через кордон. На запитання громадянина пояснити причину, по якій йому відмовляють у перетині кордону, відповіді ніхто не надав, після чого двома російськими прикордонниками та однією особою в цивільному нашого співвітчизника силоміць вивели з вагону поїзда.

Під час висадки правоохоронці РФ безпідставно застосовували до чоловіка заходи фізичного впливу, після яких він отримав тілесні ушкодження. Також, аби скрити фактичне побиття чоловіка, російські прикордонники видалили всі відеофайли з його мобільного телефону, на який він фіксував їх незаконні дії. Наразі українські прикордонники викликали карету швидкої допомоги, лікарі якої надали первинну медичну допомогу потерпілому.

Також, співробітниками Держприкордонслужби до Холодногірського відділу Національної поліції в Харківській області направлено повідомлення для внесення відомостей в ЄРДР, про виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого за ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження».

Крім того, Держприкордонслужбою направлено листа до прикордонного відомства Російської Федерації з вимогою надати інформацію щодо обставин затримання та повернення громадянина України, а також надати оцінку діям прикордонників РФ.

Варто наголосити, що Державна прикордонна служба України й в подальшому буде жорстко реагувати на кожен випадок неправомірних дій по відношенню до українських громадян з боку РФ та звертається з прохання негайно повідомляти про такі факти співробітників прикордонного відомства.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси