(ВІДЕО) Оборона, штурмові дії, протидиверсійна робота: Сергій Дейнеко відмітив щоденний вклад прикордонників у боротьбі з ворогом

НАЗАД
22 вересня 2023 13:47

Голова Державної прикордонної служби України побував на позиціях прикордонників, які боронять Україну на найгарячіших напрямках війни.

Очільник прикордонного відомства поспілкувався з захисниками, перевірив забезпеченість підрозділів всім необхідним, обговорив з керівниками окремі питання логістики.

Даючи оцінку діям підрозділів, які брали участь у наступальних діях по звільненню населених пунктів, Сергій Дейнеко відмітив неоціненний щоденний вклад для нашої держави.

«Ми пам’ятаємо і пишаємося кожним нашим героєм, який віддав життя за нашу державу. Ми зробимо все, щоб якомога швидше поставити в стрій наших поранених хлопців. Численні поранення свідчать про те в яких умовах ви несете службу. Але ви не просіли, не втекли не благали, щоб вас забрали, ви – справжні і я дуже пишаюся вами. Війна одна на всіх і ми всі захищаємо нашу державу», – наголосив Голова ДПСУ, зазначаючи про здобутки прикордонників у невтомній боротьбі.

Загалом він відзначив мужність прикордонників Чопського, Чернігівського, Львівського, Краматорського загонів, підрозділів бригади «Сталевий кордон», котрі виконують бойові завдання з протидії російській агресії. У ході розмов з військовослужбовцями зосереджувалась увага на питаннях оборони, штурмових діях, протидиверсійній роботі.

Керівники підрозділів відзначали, що обстановка на їх позиціях залишається напруженою. Зокрема, на Авдіївському на Мар`їнському напрямках ворог не припиняє штурмові дії, які супроводжуються постійними масованими обстрілами. На Куп`янсько-Лиманському напрямку противник активно проводить повітряну розвідку, здійснює обстріли та залишається постійний ризик застосування диверсійно-розвідувальних груп.

Сергій Дейнеко відзначив ефективне використання артилерійських засобів, які віднедавна почали застосовувати підрозділи Держприкордонслужби. Артилерія прикордонників вдало мінусує ворога.

«Сподіваюсь, що якомога скоріше прийде момент, коли після нашої перемоги ми зможемо зайнятися своєю безпосередньою роботою – вийти на охорону державного кордону, міжнародно визнаного кордону. Легко не буде, роботи у нас ще багато, бережіть себе та своїх побратимів», – додав очільник відомства.

Користуючись нагодою Голова Держприкордонслужби вручив захисникам відомчі відзнаки, а також вогнепальну зброю, котра є особливо цінною для людей, які чи не щодня дивляться в очі ворогу.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси